Skier met bril van Oakley

De complete wintersport paklijst voor dames

Zoek een wintersport paklijst voor dames? Zoek niet verder, op deze pagina vind je een complete paklijst voor wintersport voor de vrouwelijke wintersportster. Handig om bij je te hebben als je je tas gaat inpakken of wilt weten wat je nog mist in je tas. Of je nou een week of een paar dagen op wintersport gaat. Of je nou gaat skiën of snowboarden. Deze lijst biedt dames alle essentiële benodigdheden voor de wintersport, plus een paar leuke extra’s die je leven op de piste verbeteren ;-).

Houd er rekening mee dat je ook veel van deze dingen lokaal kunt kopen, en daarom hebben we een afdrukbare checklist samengesteld die je kunt meenemen naar de winkel als je wilt. Klik op de afbeelding om deze te downloaden!

Dames basics voor op de piste

Dames ski-artikelen

Dames snowboardartikelen

Optionele wintersport artikelen voor dames

Dames basics op de piste

skimuts

Sjaal/buff

A buff a day keeps the cough away. Bescherm je keel ten alle tijde voor de kou op de piste

skibril

Bril

Je denkt misschien: maar ik ga de sneeuw in, maar bescherm je ogen altijd goed tegen de sneeuw en zon!

Skihandschoenen

Handschoenen

Handschoenen houden je niet alleen warm, maar beschermen je ook tegen de scherpe randen van je ski’s en snowboard.

thermoshirt

Thermoshirt

Gotta keep that body warm!

thermolegging

Thermobroek

Gotta keep that booty warm. A game changer.

helm

Helm

Voor het ‘lone’ driften, het funpark of gewoon om je hoofd te beschermen. Er zit een linkje in naar Daka, maar ik adviseer je om een helm te passen in een lokale shop bij je in de buurt. (zoals de Perry, Daka, Decathlon of Bever)

Piz buin wintersport zonnebrand creme

Zonnebrand crème

Bruin worden in de winter? Ik weet nog die eerste dag zonder zonnebrand. Voorkom dat je er als Rudolf (the red nosed…) bij loopt en bescherm je tegen de felle stralen bovenop de berg. Piz Buin is speciaal voor de piste, maar je kunt ook bij Kruidvat goedkopere varianten aanschaffen.

crash pants zwart

Crash pants

Voor die vette trick, of als je beginner bent. You’ll thank me later!

Skisok print

Skisokken

Skisokken zijn de ondergeschoven kindjes op wintersport, maar net zo belangrijk als een goede winterjas of een paar skischoenen.

Rugzak zwart voor wintersport

Wintersport rugzak

Mijn favoriete tas op de piste. Compacte wintersportrugzak waar alles in past wat je nodig hebt op de piste. Met handige opbergzak voor je skibril! 

Ski-artikelen

Skijas groen roze

Ski-jas

Functionaliteit boven looks, gelukkig zijn er veel leuke skijassen te koop (zorg dat ie waterdicht is en sneeuwvangers heeft). Voor de vrouwen zijn er veel getailleerde vormen, de boyfriend varianten zijn was lastiger te vinden.

skibroek oranje achterkant

Skibroek

Tenzij je mera uit aquaman bent, wil je je benen en billen droog houden.

skischoenen

Skischoenen

Je weet niet hoe briljant skischoenen zijn totdat je er zo uitstapt en snowboarders moeilijk ziet doen.

skistokken

Skistokken

Durf jij zonder?

skis

Ski’s

Handig bij je skistokken.

Snowboardartikelen

Skijas groen roze

Snowboardjas

Zorg dat je een lekkere wijde snowboardjas draagt zodat je – als je valt – goed kan opstaan.

skibroek oranje achterkant

Snowboardbroek

Een waterdichte broek met sneeuwvanger is een must.

snowboots

Snowboardschoenen

Niet te verwarren met snow boots.
Check de collectie bij Daka voor heel veel toffe boots

snowboard Jones

Snowboard

It rolls, jumps and looks good. Wat wil je nog meer?

snowboard bindingen

Bindingen

Je schoenen blijven niet vanzelf aan je board vastzitten ;-).

Optioneel

Snowboard Tool

Snowboard tool

Die bindingen gaan niet vanzelf aan je snowboard vast zitten.

Ehbo kit van Care Plus

Ehbo-kit

Als je zo’n harde move maakt, dat je een pleister hier en daar nodig hebt.

Handwarmers

Handwarmers

Voor zij die geen handen van ijs hebben.

Voetwarmers

Voetwarmers

Snel koude voeten? Goede skisokken zijn een must, maar extra voetwarmers kunnen geen kwaad buiten de piste.

Zwemkleding

Zwemkleding

Niks zo lekker als een jacuzzi of sauna na het skiën. Een badpak is ideaal voor sportievelingen.

Go Pro 7 Black

Action camera

Met de nieuwste Go Pro kun je toffe beelden van je wintersport maken. De nieuwste telg is de MAX waarbij je 360 graden kunt filmen!

Toco-Tholin warmtebalsem

Warmtebalsem

De eerste dag kost vaak zoveel inspanning dat je dag 2 je bed niet meer uitkomt. Smeer je spieren na dag 1 daarom in met een warmtebalsem!

Davitamon magnesium

Magnesiumtabletten

Magnesiumtabletten gaan standaard bij ons de tas in voor soepele spiertjes. Niet noodzakelijk, wel fijn.